wystawa prac studenckich 4

Wystawa prac studenckich

W dniu 5 grudnia w sali projektowej P2 w budynku przy ul. Podchorążych odbyła się wystawa prac studenckich prezentująca rezultaty ćwiczenia, z jakim zmierzyli się studenci pierwszego roku realizujący zajęcia projektowe w Katedrze Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego. Tematem ćwiczenia był projekt interaktywnego znaku przestrzennego mogącego stanowić symbol Wydziału Architektury.

Na wystawę zostali zaproszeni eksperci zewnętrzni, architekci Tomasz Smuga i Marcin Galas prowadzący biuro architektoniczne Autograf Studio, właściciele szkoły rysunku a także eksperci z Katedry: dr. Inż. arch. Elżbieta Kusińska (zastępca kierownika Katedry), prof. dr hab. Inż. arch. Grażyna Schneider – Skalska i dr hab. Inż. arch. Patrycja Haupt, prof. PK.

Studenci z grup projektowych prof. dr hab. Inż. arch Justyny Kobylarczyk i dr. Inż. arch. Jarosława Huebnera, prof. PK mieli możliwość zaprezentowania swoich prac, uczestniczenia w dyskusji z udziałem ekspertów i grona prowadzących oraz zapoznania się pracami koleżanek i kolegów.